Upravit stránku

Tlak na kvalitu potravin sebou přináší i nutnost investic do novějších technologií či do zvyšování kapacity výroby. Vzrůstající požadavky často nekorespondují s výší rozpočtu vyčleněného pro investice do výrobních zařízení. Dobrou alternativou se může stát nákup kvalitního, avšak již použitého stroje. Považujeme za férové jednání upozornit naše zákazníky na některá úskalí (ovšem i výhody), která jsou s nákupem takového stroje spojená:

  1. Technický stav – nejdůležitější je odborné zhodnocení současného technického stavu stroje a informace o jeho údržbě/historii.
  2. Záruka – garance pečlivě a profesionálně provedené dílenské revize či možnost poskytnutí záruky.
  3. Servis – dostupnost poprodejní péče. Profesionální servisní tým, který je k dispozici pro servis nových i použitých strojů.
  4. Rychlá dostupnost – jednou z výhod může být i rychlá dostupnost stroje, běžně jsou nové stroje dodávány na objednávku a dodací lhůty jsou, v lepším případě, v řádech týdnů.
  5. Osobní posouzení –  není nic snazšího, než osobní zhodnocení použitého stroje v Jažlovicích (po dohodě).
  6. Úspora v rozpočtu – ušetřené peníze lze investovat do nákupu jiných strojů popř. do nákupu dalšího použitého stroje, kterým optimálně doplníte svůj výrobní proces.

Všechny zmíněné body jsou pro nás standardem, tak co pro Vás ještě můžeme udělat? Stejně jako u nových strojů Vám můžeme zajistit dopravu na místo či instalaci prostřednictvím našeho servisního týmu. Zde naleznete aktuální nabídku dostupných použitých strojů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat tel.: +420 778 059 890, Lukáš Novák.