Upravit stránku

Od porážky až k nákupnímu košíku

Dodáme vám vše, co potřebujete k bourání, zpracování, prezentaci i koncovému prodeji masa

Vše, co potřebujete pro bourání masa

Dodáme vám osvědčené háky a stromečky k zavěšení masa z vysoce odolného nerezu, stejně jako stoly, přepravky a transportní vozíky. Materiál je trvanlivý, snadno omyvatelný a perfektně zapadá do moderního provozu. Plně spolehnout se můžete i na rozsáhlý sortiment nožů.

Zajistíme pro vás také profesionální oblečení. Můžete klidně zapomenout na kostkované košile a čepice, v naší nabídce si vyberete z moderních materiálů s funkčními střihy. Nabízíme varianty termooblečení, ochranné i hygienické jednorázové obleky a rukavice. Samozřejmě nechybí ani nezbytné holínky s bezpečnostní kovovou špičkou nebo přípravárenské zástěry.

Od řezání po ochucení

Po bourání vás čeká fáze zpracování masa do finální podoby. K tomu vám můžeme nabídnout především porcovací nástroje jako pily, řezačky, kostkovačky či plátkovačky. O jejich perfektní kondici se postará náš odborný záruční i pozáruční servis, který jsme schopni zajistit v nejkratším čase díky vlastnímu skladu náhradních dílů. Servisní služby samozřejmě zajišťujeme i pro ostatní stroje z naší nabídky.

Nakoupíte u nás kompletní sortiment koření a vlastních směsí k ochucení masa, láky i další technologické přísady pro masný průmysl. Dodáme vám materiál k uzení, k dispozici jsou štěpky i hranoly splňující podmínky použití v potravinářském průmyslu.

A kromě nezbytného materiálu pro vás zajistíme i podrobný hygienický plán a veškerou chemii k údržbě provozu v perfektní čistotě.

Lákavá prezentace je vším

Vaši zákazníci nakupují i očima, proto se vám budou hodit nástroje k vizuální prezentaci zboží v prodejně. Dokážeme vám provozovnu vybavit přímo na míru. Připravíme návrh na základě vašich potřeb a po odsouhlasení jej také zrealizujeme. Dobře fungují například miskové prezentace zboží v chladicích pultech, které vám na přání sestavíme. Tvarově a barevně přesně podle vašich představ.

Finální úprava a balení jako tečka za vaší prací

Až si u vás zákazník vybere, budete mu chtít zboží správně zabalit. O přesné porcování se postará kvalitní nářezový stroj a prodlouženou trvanlivost potravin zajistí speciální balicí metody. Trvanlivost masa mnohonásobně prodlouží rovněž vakuovací baličky. To se týká i balení teplých jídel do misek s fólií, které déle udrží teplotu. Buďte s námi o krok před ostatními.