Upravit stránku

S čím vám rádi pomůžeme

Ať už plánujete rekonstrukci prodejny, nebo ji chcete jen zmodernizovat, vytvoříme vám unikátní grafický návrh prodejny, kompletně zajistíme moderní technické vybavení, smontujeme vše, co bude třeba a navíc vás zásobíme veškerým spotřebním zbožím.

Stroje vám opravíme
v záruce i po ní.

Stroje opravíme v záruce I po ní. Náš špičkový servisní tým za vámi přijede kdykoliv a kamkoliv po celé ČR. Pomůže s drobnými i závažnými poruchami v provozu. Díky vlastnímu skladu náhradních dílů značek Efa, Maja, Trief, Kolbe, Convotherm, Eloma aj. navíc opravy zvládneme lusknutím prstu.

Nabrousíme kutrové nože
i řezné složení.

Nabrousíme kutrové nože i řezné složení. Kutrové nože brousíme na profesionální brusce KNECHT S20 a řezné složení na vodou chlazené brusce Dick KL-205. Perfektní ostrosti a dlouhé životnosti nožů dosahujeme díky moderním technologiím a zkušenostem zručných brusičů.

Vaši prodejnu vybavíme
od A do Z.

Ať už plánujete rekonstrukci prodejny, nebo ji chcete jen zmodernizovat, vytvoříme vám unikátní grafický návrh prodejny, kompletně zajistíme moderní technické vybavení, smontujeme vše, co bude třeba a navíc vás zásobíme veškerým spotřebním zbožím.


Stroje, které servisujeme: