Upravit stránku

Vše, co si váš gastro provoz žádá

Stroje, projekty i gastro vybavení do posledního prkénka

Projekty od nápadu po zaškolení

Víme, jak má fungovat gastro provoz, jaká si žádá hygienická pravidla, jaké má technické požadavky a jak ideálně vytvořit jeho dispozice. A rádi vám vypracujeme projekt. Na kuchyň v restauraci, jídelnu i jinou provozovnu. Naši partneři jsou firmy Bartscher, Eloma, Convotherm nebo MBM. Díky nim vám navrhneme dokonalou kuchyň či kantýnu na míru.

Vybavení do puntíku

Nepotřebujete-li celý provoz, ale vybavit či zrekonstruovat ten stávající, rádi vám pomůžeme i s tím. V nabídce máme gastro stroje pro dokonalé vaření, perfektní smažení a nejchutnější pečení. I pro následný úklid a provoz vaší kuchyně. Samozřejmostí je montáž, proškolení i následný servis.

Vybereme s vámi skvělý konvektomat, perfektní pánev, fritézu, kotel, sporák, vodní lázeň i gril, na který nedáte dopustit. Do vašeho bistra nebo rychlého občerstvení společně vybereme salamandr, ohřívač párků nebo teplou či studenou vitrínu. Prostě vše, na co si vzpomenete.

Pro vaření bez hranic

Příprava jídla je kreativní a kuchař by měl mít vždy po ruce, co potřebuje. Omezovat vás proto nesmí ani nabídka vybavení. Pro vaši restauraci či jídelnu dodáme i všechny prvky pro varné technologie. V našem sortimentu proto máme mlýnky, pánve, výrobníky ledu, fritézy i další.

Vše pro úklid a hygienu

Z čistoskvoucí kuchyně chutná nejlépe. Hygienu provozu zajistíte se speciálními stroji, jako jsou sterilizátory a lapače hmyzu. S úklidem vám zase pomohou gastro sprchy, myčky nádobí a pomůcky jako smetáky a kartáče. I ty vám dodáme.

Ať už máte malou restauraci a potřebujete skladnou myčku, nebo celou mycí linku pro závodní jídelnu, vždy najdeme správné řešení.