Upravit stránku

Od nakrájení po lákavou prezentaci

Dodáváme vše od pomůcek ke krájení až po prezentaci koncovému zákazníkovi

Vše pro správné krájení

Poté, co sýr dozraje, vydává se na svou cestu k zákazníkům. Během ní je nutné s ním správně zacházet, aby snaha mistrů sýrařů nepřišla nazmar. Důležitý je i způsob krájení. Sýr v každé své části chutná jinak. Krájíme proto výseče, aby každý díl obsahoval nejjemnější střed i kůrku.

Správná volba nástroje pro krájení sýra spočívá v dělení sýrů na různé typy. Měkké sýry, jako je Brie, Hermelín nebo Camembert, si vyžadují jiný nástroj než poloměkké a polotvrdé sýry, jako Ementál, Čedar, le Carrou nebo tvrdý Parmezán.

Právě proto máme v sortimentu nástroje pro každý typ sýra. Milovníci sýra i profesionálové si mohou zvolit takové náčiní, jaké potřebují. Nože, strunové kráječe, hoblíky, sekáčky i struhadla. Specifický je náš sortiment pro profesionály – rýhovací nože, vzorkovače, velké nože na krájení kol sýrů, struny pro krájení sýrů, baličky sýrů a profi kráječe.

Balení do vakua i papíru

Kvalitní sýr má svou hodnotu. Proto je důležité zachovat všechny jeho parametry. Pokud možno tak, aby se kvalita nezměnila. Vhodné balení je proto zásadní. Například zrající sýry musí být uložené ve vzdušném obalu, který umožňuje proces zrání. Důležitá je i bariéra proti slunečnímu a UV záření, antibakteriální ochrana, a především zachování charakteristického aroma sýra.

Nezapomenutelné vychutnání

Pro nezapomenutelné vychutnání si sýra s přáteli nabízíme fondue a raclette sety. Fondue, ať již sýrové, masové nebo čokoládové, je spojené s dobrou náladou, setkáním s přáteli a společně stráveným časem nebo romantickými chvílemi ve dvou.

V nabídce máme fondue sety pro 2, 4 i 8 osob. Raklettovače s elektrickým připojením a pro vyznavače pikniků rakletty bez nutnosti připojení proudu, pouze na svíčky.

Opravdoví vyznavači sýrů si zamilují DIY sady pro domácí výrobu čerstvého sýra, bylinkového másla nebo mozzarelly. Zajímat je budou i krásně tematicky zpracované sady napichovátek na sýr. Pro bistra a bufety doporučujeme sáčky do toustovačů s opakovaným použitím. Ty zajistí nepřipalování toasterů i jejich čistotu.

Dokonalost sýra podtrhnou prkénka a prezentační desky z dubu, buku, jasanu, břidlice i mramoru.

Perfektní prezentace

Správná prezentace je nutná už jen z úcty k mistrům sýrařům. Proto vám poradíme s chladicími pulty, s designem prodejny nebo s kombinací misek. Nápaditá prezentace delikates, a především sýrů, upoutává pozornost zákazníků a láká je k nákupu. Ochutnávkové stojánky zase přispívají k estetickému předložení vzorků pro degustaci.

Doladění designu prodejny

Aby byla prezentace dokonalá, nabízíme věrohodné a kvalitní atrapy sýrů. Ukažte svým zákazníkům, že u vás najdou hojnost druhů a aktualizujete jejich nabídku dle sezóny. Vhodně zvolenou barevnost atrap sýrů podpoří i barevně vyladěný design celé prodejny. 

Představte netradiční druhy sýrů zákazníkům pomocí stojánků nebo kreativně vyvedených křídových nápisů. Ušetříte i čas obsluhy.