Upravit stránku

Nástroje pro úpravu, porcování i lákavou nabídku ryb

Dodáme vám vše pro úpravu, balení a skladování rybího masa

Odšupinovat, nakrájet, vykostit…

Ať už zpracováváte či prodáváte jakýkoliv druh ryb, určitě je vždy na prvním místě jejich úprava. Stáhnout z kůže, zbavit se šupin, vykostit… proto vám nabízíme stahovačky rybích kůží, které vám ušetří čas i usnadní práci a ruční odšupinovače pro rychlé a pohodlné odstranění šupin, které rybu nepoškodí.

vykosťovacím strojem (Pin-Bone je určen k plynulému a flexibilnímu odstranění kostí s minimálním odpadem a bez odchlipování) se vám zase povedou lákavě vypadající filety. Bez porušení masa a s minimem odpadu. Vybavení máme do malých firem i průmyslových provozů.

Nástroje ostré jako břitva

Při porcování masa, a zejména u ryb, jsou nože jako břitva nejlepším přítelem zpracovatelů ryb. Najdeme vám ideální nože, které doplníme o prkénka i ochranné pomůcky pro personál. Speciální nože pro porcování, filetování i kuchání ryb jsme pro vás zajistili u renomovaných výrobců, u firem Giesser, Swibo nebo Dick.

Ochranu při této ostré práci zajistí i oděvy, ať už thermo, jednorázové nebo ochranné. Mezi ně patří obuv s kovovou špičkou, zástěry i rukavice.

Vše pro optimální dopravu k zákazníkům

Putování ryb k zákazníkům je choulostivou záležitostí. Citlivé maso ryb se rychle kazí, proto je velmi důležité dodávku ke spotřebiteli dopravit co nejrychleji. Tuto delikátní přepravu vám však pomůžeme vyřešit. Ven nepronikne žádný zápach ani tekutina, a to díky optimálnímu balení.

Použití ledu výrazně omezí rozvoj patogenních mikroorganismů a je velkou výzvou pro technologii balení i přepravu. Dodáváme fólie pro výrobu sáčků, které jsou ve vodě nepropustné a nepronikne jimi žádný pach.

Ledové skladování u prodejců

U prodejců musí být ryby pokryté ledovou tříští. Led zajistí nejen zchlazení ryb na teplotu kolem 0 °C, ale udržuje povrch ryby vlhký a zabraňuje dehydrataci a ztrátě hmotnosti. Výrobníky ledu jsou proto nutností.

Optimální je šupinkový led. I na jeho výrobu vám dodáme výrobníky podle potřebné kapacity. V nabídce máme malé přístroje s mobilním silem pro 50 kg ledu i ledovačky sloužící pro připojení na externí výparníky. Zajistíme rovněž celé chladicí systémy.